دیپلم کانادا

کانادا امن ترین کشور جهان است

با توجه به آمارهای بین المللی، کانادا یکی از امن ترین کشورهای جهان و دارای پایین ترین میزان جرم می باشد. به نحوی که یک دانشجوی جوان، حتی یک دانش آموز نوجوان میتواند آزادانه و به دور از ناامنی های موجود در ایالات متحده آمریکا یا برخی کشورهای اروپایی به تحصیل خود ادامه دهد.از شهرهای با امنیت بالا در کانادا جهت تحصیل و زندگی با خیال آسوده و در آرامش کامل میتوان به اتاوا ، تورنتو ، هلیفکس و مونترال اشاره کرد. این شهرها از سوی پلیس کانادا جزو امن ترین شهرها برای دانشجویان خارجی جهت تحصیل و زندگی بدون دغدغه معرفی گردیده اند.شهر اتاوا نه تنها برای دانشجویان خارجی حتی برای دانش آموزان خارجی نیز بهترین انتخاب جهت ادامه تحصیل میباشد ، و این شهر از لحاظ امنیت شهرت دارد.

هزینه تحصیل در کانادا ارزانتر از تمام کشورهای انگلیسی زبان جهان

شهریه دانشگاه ها و کالج های کانادا از تمامی کشورهای انگلیسی زبان، خصوصا کشورهای هم تراز مشابه نظیر امریکا، انگلستان واسترالیا، به مراتب ارزانتر است.

امکان ورود همزمان دانشجویان بین المللی به همراه همسر و فرزندان

بر اساس قوانین، هیچ منعی جهت اقدام همزمان برای اخذ ویزای همراهی همسر و فرزندان و حتی فرزندان همزمان با ویزای

تحصیلی دانشجو وجود ندارد. البته افسر می تواند بر اساس مستندات، به همراهان دانشجویان بین المللی ویزا دهد یا تقاضای آنها رارد کند.

اجازه کار دانشجویان بین المللی در حین تحصیل به صورت پاره وقت

دانشجویان بین المللی که در دوره های تمام وقت در کالج یا دانشگاه تحصیل می کنند، اجازه بیست ساعت کار در هفته (هشتاد ساعت کار در ماه )را دارند. بدین معنی که براساس قانون، دانشجو می تواند در حین تحصیل در کانادا بصورت پاره وقت در یک شرکت یا فروشگاه با پایه حقوق از ساعتی چهارده دلار در تورنتو استخدام شود.

اجازه کار تمام وقت همسر دانشجو

قانون کانادا به همسر فرد دانشجو اجازه کار تمام وقت چهل ساعت در هفته معادل یکصد و شصت ساعت در ماه را می دهد.

یعنی اگر یک فرد متأهل جهت تحصیل به کانادا بیاید، حتی اگر خود و همسرش در مشاغل پایه با حداقل حقوق کار کنند، می توانندبه راحتی هزینه های زندگی و حتی بخش عمده ای از هزینه های تحصیل را تأمین نمایند.

 

مشاوره اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا – رادسام

 

اجازه تحصیل فرزندان زیر 18 سال در مدارس دولتی کانادا به صورت رایگان

تحصیل در مدارس دولتی کانادا برای دانش آموزان بین المللی مستلزم پرداخت پانزده هزار دلار شهریه برای یک سال می باشد. اما اگر یکی از والدین در کانادا درس بخوانند، فرزندان زیر 18 سال آنها می توانند بصورت رایگان در مدارس دولتی تحصیل کنند.

یعنی اگر یک فرد متأهل دارای دو فرزند، موفق به اخذ ویزای تحصیلی کانادا شود، حدود سی هزار دلار در سال از بابت تحصیل

فرزندانش جلو خواهد بود و این امر یک مزیت فوق العاده است.

اجازه کار پس از تحصیل تاسقف سه سال

پس از پایان دوره تحصیلی در کانادا، به دانشجویان بین المللی اجازه کار پس از تحصیل یا Post Graduation Work Permit

تعلق می گیرد. مدت زمان اجازه کار پس از تحصیل یا PGWP بستگی به طول دوره تحصیل دارد. به این ترتیب که برای دوره های

یکساله در کانادا، یک سال و برای دوره های آموزشی بیش از دو سال، تا سقف سه سال PGWP صادر می شود.

دانشجویانی که تمایل به دریافت اجازه کار پس از تحصیل دارند، می بایستی پیش از انقضای مجوز تحصیل ) Study Permit) برای اخذ PGWP اقدام نمایند.

تبدیل ویزای تحصیلی کانادا به اقامت دائم

براساس قوانین فعلی )تاریخ انتشار این مقاله(، تحصیل در کالج ها و دانشگاه های کانادا می تواند یکی از سریع ترین، مناسب ترین و حتی مقرون به صرفه ترین راه های دریافت اقامت دائم این کشور در مقایسه با گزینه های زمانبر یا هزینه بری نظیر سرمایه گذاری و کارآفرینی به شمار بیاید.

مزایای منحصر به فرد فوق، در کنار سطح بسیار بالای استانداردهای آموزشی سبب شده تا بتوان به جرات گفت:تحصیل در کانادا هزینه نیست. بلکه یک سرمایه گذاری مطمئن است.

اگر شما، بستگان یا دوستانتان تمایل به تحصیل در امن ترین و بهترین کشور جهان، کانادا را دارید، همچنین اگر به عنوان یک

دانشجوی بین المللی در حال تحصیل در این کشور هستید، موسسه کاپریلا به صورت رایگان در این زمینه به شما مشاوره میدهد.

مزایای تحصیل در کانادا

پس از دریافت ویزا ، شما میتوانید در صورتیکه از دانشگاه یا رشته خود راضی نبودید و قصد تغییر هر کدام را داشتید بدون هیچ گونه مشکلی اقدام کنید . و هرگز در مورد ویزا به مشکل برنخواهید خورد و نگرانی خروج از کشور نخواهید داشت .

در مورد هزینه تحصیل نیز کانادا بهترین گزینه نسبت به کشورهای دیگر از جمله انگلیس ، آمریکا و استرالیا  میباشد و ادامه تحصیل در آن مقرون به صرفه تر از این کشورهاست.

در مورد کیفیت تحصیل نیز کانادا با بهره مندی ازبهترین و با کیفیت ترین سیستم های آموزشی دنیا نیز یکی از بهترین گزینه های انتخاب ادامه تحصیل میباشد.همچنین امکان تحصیل به دو زبان انگلیسی و فرانسوی  در این کشورفراهم است که این نیز یک مزیت محسوب میگردد.

از دیگر مزایای تحصیل در کانادا میتوان به این نکته نیز اشاره کرد که شما از کلیه امکانات یک شهروند عادی در این کشور برخوردار خواهید بود.

از ویژگی ها و مزایای بسیار خوب کشور کانادا چند زبانه بودن و چند فرهنگی بودن آن است. زیرا هرشخص و یا کودکی که تازه وارد این کشور میشود بدون هیچ گونه احساس غربتی میتواند با هم سن و سال های خود در عرض چند روز به راحتی ارتباط بگیرد.دوستی و صمیمیت در این کشور بین تمام مردم دنیا که از کشورهای مختلف با فرهنگها و زبان های مختلف آمده اند به راحتی امکانپذیر است.

کانادا یکی از کشورهایی است که نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین است .

شما درمدت زمانیکه در حال تحصیل در کانادا خواهید بود . این مدت زمان، به عنوان زمان اقامت ، جهت دریافت پاسپورت محاسبه خواهد شد .

شما در مقاطع ارشد و دکترا امکان استفاده از بورسیه های دانشگاهی و دولتی را خواهید داشت که این نیز یک مزیت برای ادامه تحصیل شما محسوب میگردد.

شما میتوانید در حین تحصیل در دانشگاه نیز اقدام به انجام کار کرده و به عنوان کار دانشجویی نیز مشغول به کار شوید.همچنین میتوانید با کسب سابقه کاری با ارزش، بسیاری از هزینه های خود را پوشش داده و زندگی راحت تری در این کشور داشته باشید.پس از فارغ التحصیلی در کانادا ، زندگی شما و شرایط برای زندگی در این کشور به مراتب بهتر خواهد شد.

فرصت پذیرش دانشگاههای بین المللی

چنانچه علاقه مند به گرفتن پذیرش از دانشگاه های بین المللی هستید ، برنامه دیپلم OSSD دبیرستان جهانی را انتخاب کنید دانش

آموزانی که OSSD دبیرستان جهانی را دریافت می کنند ، یکی از 3 مدرک معتبر دبیرستان درجهان ، در موقعیتی قوی قرار می

گیرند که معیار های آکادمیک را در برنامه های دانشگاهی رقابتی در سراسر جهان برآورده میکنند . مراجعه به دانشگاه های

جهانی به عنوان دانشجویان دارای دیپلم کانادا به دانشجویان امتیازات منحصر به فرد و موانع کمتری در روند درخواست ارائه

میدهد و بطور خودکار پذیرش پیش از موعد و مشروط در دانشگاه های همکار ما در کانادا را بدست می آورد .

مزیت شرایط کلاس ها

 • آموزش به 2 صورت آنلاین و حضوری

دانش آموزان می توانند دوره تحصیلی دیپلم OSSD کانادا را بصورت آنلاین از هر کجای دنیا که بودند یا بصورت حضوری در

کشور ترکیه شرکت کنند .

نکته : دانش آموزان متقاضی تحصیل دوره دبیرستان بصورت حضوری در کشور کانادا میبایست یک سال بصورت آنلاین یا

حضوری در کشور ترکیه تحصیل کنند بعد آن ثبت نام حضوری به مدرسه ا نتاریو اقدام به ویزای تحصیلی کشور کانادا انجام

شود احتمال اخذ ویزا بسیار بالا می گردد .

دریافت دیپلمOSSD  کشور کانادا تنها با اتمام 7 درس امکان پذیر است . همچنین امکان  ادامه تحصیل به صورت  پاره وقت و تمام وقت وجود دارد . شما جهت اتمام این 7 درس میتوانید در هرسال با 3 ترم که هر ترم نیز به مدت 4 ماه میباشد تحصیل کنید . در هر ترم یک درس تا 3 درس را میتوانید انتخاب کنید. پس امکان اتمام این دوره در 2 الی 9 ترم یعنی از 3 ماه تا 3 سال وجود دارد.آموزش ها در هر هفته فقط 5 روز در هر روز 40 دقیقه میباشد.و دانش آموزان دوره آنلاین میتوانند ویدئوهای آموزشی کلاس  را  در پنل اخصاصی خود ذخیره کرده وبدون محدودیت مرور کند.تنها کافی است دانش آموز اینترنت پرسرعت و یک لپ تاپ یا موبایل ،تب لت و یا حتی تلویزیون هوشمند داشته باشد و درزمان شروع کلاس وارد پنل اختصاصی شده و در کلاس ها شرکت کند .

همچنین امکان تحصیل و دریافت دیپلم کانادا همراه دیپلم ایران نیزوجود دارد.

یکی از مزیت های خاص مدرسه ما این میباشد که دانش آموزان هم می توانند بصورت پاره وقت همراه دیپلم دبیرستان ایران ،

دیپلم OSSD را نیز بخوانند و یا بصورت تمام وقت فقط دیپلم OSSD کانادا بخوانند .

نکته 1: هیچ تفاوتی در اعتبار مدرک دیپلم OSSD کانادا در حالت های پاره وقت و تمام وقت نیست .

نکته 2 : هیچ تفاوتی در اعتبار مدرک آنلاین و حضوری نیست زیرادر مدرک آنلاین یا حضوری بودن قید نمیشود .

نکته 3 : شروع سال تحصیلی رزدیل دانش آموزان در حالت پاره وقت ، در شروع هر کدام از سال تحصیلی باشد چند درس

میبایست بگذراند قید شده است . پایه هفتم  11: پایه هشتم  10: پایه نهم  9: پایه دهم:  8 پایه یازدهم و دوازدهم 7:

نکته 4 : اگر شخصی دیپلم ایران را به اتمام رسانیده و اخذ نموده باشد و خواهان دریافت دیپلم OSSD کانادا نیز باشد تنها با

گذراندن 6 درس می تواند این دیپلم را دریافت کند .

هزینه دوره آنلاین یک سوم دوره حضوری میباشد و امکان پرداخت اقساطی نیز وجود دارد . چنانچه در این مورد نیاز به کسب اطلاعات بیشتر داشتید میتوانید با مشاوران ما در تماس باشید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

شرایط ثبت نام بسیار آسان است .برای ثبت نام به دیپلم OSSD کانادا تنها کافیست هزینه ورودی و هزینه دروس انتخاب شده را پرداخت کنید و اسکن فیش واریزی همراه مدارک مورد نیاز در سایت آپلود کنید و فرم ثبت نام را تکمیل کنید  به همین راحتی  بعد از 24 ساعت بخش پشتیبان با شما تماس گرفته و برای شرکت در دوره آموزشی راهنمایی های لازمه را خواهند داد .همچنین شرایط شرکت در کلاس ها بسیار آسان و منعطف میباشد.

مدرسه ی ما پشتیبانی 24 ساعته دارد دانش آموزان و حتی والدین آنها می توانند هر سوال درسی و یا مشکل داشته باشند با بخش پشتیبان به ارتباط وارد شوند تا مشاوره و راهنمایی های لازمه را دریافت کنند.

آموزش و تقویت زبان انگلیسی توسط اساتید کانادایی در کمترین زمان بدلیل اینکه آموزش در سیستم OSSD بصورت کامل به زبان انگلیسی میباشد در نتیجه دانش آموزان متقاضی میبایست قبل شروع درس مدرسه ، دوره آموزشی زبان را بگذراند . مدرسه رزدیل با معلمان مجرب دد این دوره را با بهترین کیفیت آموزشی برگزار کرده و سعی در آن دارد که دانش اموزان خود را در کمترین زمان به تسلط کافی برای شروع در کلاس هاآماده کنند.همچنین در هر هفته دوبار میتوانید با مشاوران متخصص کانادایی  در ارتباط باشید و هر نوع سوال و مشکلی بود مطرح نمائید.

 

مزیت های دیپلم کانادا

با داشتن دیپلم کانادا ،فرصت تحصیل در بهترین دانشگاه های جهان بدون آزمون ورودی را خواهید داشت.از دیگر مزایا ،دریافت اجازه کار به مدت 3 سال درکانادا و بعدازآن اقامت دائم کانادا.از مزیت های دیگر دیپلم کانادا ،پذیرش قطعی 100 درصدی در دانشگاه های کانادا بدون آزمون ورود ی. دریافت 5000 الی 12000 دلار کانادا کمک هزینه  تحصیلی برای شهریه دانشگاههای کانادا. پذیرش ورود به 96 درصد دانشگاههای جهان بدون آزمون ورودی . از مزایای دیگر ، احتمال 92 درصدی دریافت ویزای کانادا .همچنین با دریافت دیپلم دوگانه امکان دریافت 10 الی 40 درصدی بورس تحصیلی ازدانشگاه های کانادا.در واقع شما با دریافت دیپلم کانادا به دریافت سومین دیپلم معتبر دنیا دست خواهید یافت .با دریافت این دیپلم ازتمام مزایا وحقوق یک دانش آموزبا ملیت کانادایی بهره مند خواهید شد.یکی دیگر از مزایای دیپلم کانادا ،امکان اخذ ویزای کانادا برای اعضای خانواده درجه یک دانش آموزرا فراهم خواهد کرد.

 

مزیت کیفیت آموزشی دیپلم OSSD

 • تجربه تحصیل در سومین پلتفرم آموزشی قوی دنیا
 • محیط رقابتی سالم
 • سیستم راهنمایی و پشتیبانی پیشرفته 24 ساعته
 • نظارت مداوم معلمان و مشاوران بر عملکرد دانش آموز
 • روش آموزش منحصر به فرد
 • توجه به استعداد های فردی هر دانش آموز
 • کیفیت آموزشی فوق العاده
 • اسنفاده از منابع آموزشی معتبر
 • مدرسه رزدیل در رده بندی 50 دبیرستان برتر بین المللی در سراسر جهان قرار دارد .

 

پک پریمیوم :

 • آموزش آنلاین
 • ذخیره ویدیوها در پنل دانش آموز  توانایی چندین بار دوره کردن
 • مشاوره تخصصی هر هفته 2 بار
 • اعطای کتاب های چاپ شده دروس کانادا
 • اعطای پلتفرم اختصاصی مدرسه رُزدیل
 • اعطای پنل اختصاصی دانش آموزی
 • ثبت نام به گوبال تایز global ties هر ماه دوبار
 • دسترسی به بریتانیکا Britanika  هرماه دوبار
 • دسترسی به وُرد بوک wordbook
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • پاسخگویی به سوالات درسی 24 ساعته

 

پک استاندارد :

 • دسترسی بدون محدودیت به ویدیوهای آمنوزشی کلاس ها
 • توانایی دوره کردن چندین بار ویدیوهای آموزشی
 • مشاوره تخصصی هر ماه یکبار
 • کتاب ها و محتوای دروس بصورت pdf الکترونیک داده میشود
 • پاسخگویی به سوالات درس 24 ساعته
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • ثبت نام در گلوبال تایز global ties هر ماه 1بار
 • اعطای پلتفرم اختصاصی از طرف مدرسه رُزدیل
 • اعطای پنل اختصاصی دانش آموزشی

 

پک اقتصادی

 • دسترسی بدون محدودیت به ویدیوهای آمنوزشی کلاس ها
 • کتاب ها و محتوای دروس بصورت pdf الکترونیک داده میشود
 • پاسخگویی به سوالات درس 24 ساعته
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • اعطای پلتفرم اختصاصی از طذف مدرسه رُزدیل
 • اعطای پنل اختصاصی دانش آموزشی

نکته : هر درس 110 جلسه و هر جلسه 40 دقیقه است

دانشگاههای مورد تایید وزارت ایران

 • دانشگاه اتاوا(University of Ottawa)
 • دانشگاه واترلو (University of Waterloo)
 • دانشگاه دالهاوزی (Dalhousie university)
 • دانشگاه کویینز (Queen’s University)
 • دانشگاه وسترن(western university)
 • دانشگاه لاوال (laval university)
 • دانشگاه سایمن فریزر(Simon-Fraser-University)
 • دانشگاه گویلف (University-of-Guelph)
 • دانشگاه تورنتو(University-of-Toronto)
 • دانشگاه بریتیش کلمبیا(university of british columbia)
 • دانشگاه مک گیل (mcgill-university)
 • دانشگاه مک مستر (McMaster-University)
 • دانشگاه آلبرتا(Alberta university)
 • دانشگاه کل گری (calgary university)
 • دانشگاه مونتریال (montrial university)
 • دانشگاه مموریال نیوفوندلند(Memorial university of new foundland)
 • دانشگاه کوئین (Queen s university at kingston)
 • دانشگاه شربروک(Sherbrooke university)

 

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟