منابع آزمون SAT

برای خرید از واتساپ پیام بفرستید

 

 

 

بهترین منابع آزمون sat

برای موفقیت در هر آزمونی ابتدا به منابع آن نیاز دارید. آزمون SAT نیز یکی از بزرگترین و مهم ترین آزمون های بین المللی است که توسط کشور آمریکا گرفته می شود. داشتن بهترین منابع آزمون sat موجب می شود، کسانی که رویای درس خواندن در دانشگاه های سایر کشور ها را دارند به آرزویشان برسند. مجموعه آرال کمپانی با جمع آوری تمام منابع و مشاوره های مداوم برای قبولی در آزمون SAT، شما را در رسیدن به آرزوهایتان قدم به قدم یاری خواهد کرد. برای خرید منابع آزمون اس ای تی از طریق واتس آپ اقدام فرمایید تا مشاوران آرال کمپانی تمامی اطلاعات مورد نیاز برای قبولی در این آزمون را در اختیار شما قرار دهند. بسیاری از دانشگاه های ترکیه، بر اساس آزمون SAT، در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و چند رشته دیگر دانشجو می پذیرند.

بهترین منابع آزمون sat

سوالات آزمون SAT از بخش های مختلف طرح می شود. پس برای آمادگی کامل در این آزمون باید در تمامی موارد به تسلط کافی برسید. از این رو دپارتمان آرال کمپانی برای تمامی بخش ها، بهترین منابع آزمون SAT را آماده کرده است. تمامی این منابع از انتشارات معتبر بوده و مورد تائید دانشگاه های آمریکا برای آمادگی در آزمون هستند. یکی از مهمترین کتاب ها که برای قبولی در آزمون ضروری می باشد، کتاب The Official SAT Study Guide است. در ادامه توضیحات بیشتری درباره این کتاب خواهیم داد. اما قابل ذکر است که این کتاب یکی از بهترین منابع آزمون اس ای تی برای قبولی است.

مباحث ریاضی آزمون SAT

سوالات ریاضی آزمون SAT نسبت به سوالاتی که در کشور ما مطرح می شود کاملا متفاوت است. اما در مجموع می توان گفت اگر زبان انگلیسی را کاملا حرفه ای آموخته باشید و معنی تمامی کلماتی که در سوالات به کار می رود را بدانید، سوالات ریاضی SAT نسبت به سوالات ریاضی کنکور ایران ساده تر به نظر می آید. اما سوال اینجاست که چه منابعی برای جواب دادن به سوالات مباحث ریاضی آزمون SAT مناسب هستند.

با تجربه چندین ساله ای که در فروش منابع آزمون sat و مشاوره قبولی در این آزمون داریم، به نظر ما کتاب SAT Math For Dummies مناسب ترین کتاب برای مطالعه مباحث ریاضی آزمون SAT است. در کنار این کتاب، بسیار مهم است که از کتاب های جامع مانند SAT official Study Guide نیز استفاده کنید. اگر ساکن شهر های بزرگ هستید بسیار خوب است که در کلاس های آمادگی برای سوالات ریاضی SAT نیز ثبت نام کنید. زیرا بسیاری از سوالاتی که ممکن است در کتاب ها برایتان ایجاد شود، می توانید در کلاس های رفع اشکال مطرح کنید.

دانلود منابع آزمون sat

دانلود رایگان کتاب رنگی The Official SAT Study 2020 در سطح اینترنت وجود ندارد و بسیاری از سایت ها این کتاب را به قیمت ها بالایی به فروش می رساند. شما می توانید در واتساپ به ما پیام ارسال نمایید تا به یک چهارم قیمت بازار این کتاب را برای شما ارسال نماییم. همچنین به جز کتاب ذکر شده کتاب های زیر به رایگان به شما ارسال خواهد شد.

  1. Cracking the SAT Premium 2018 Edition
  2. Kaplan SAT Total Prep 2018
  3. Barron’s New SAT 28th Edition
  4. Cracking the SAT Subject Test in Chemistry
  5. Mastering the SAT Critical Reading
  6. SAT Critical Reading Prep Guidelines

پکیج آموزشی sat

دپارتمان آرال کمپانی برای متقاضیان آزمون اس ای تی، در کنار منابع آزمون sat، پکیج آموزش آنلاین آزمون را هم برگزار کرده است. در این کلاس ها معلم به صورت آنلاین در کامپیوتر به شما درس را آموزش خواهد داد و شما میتوانید در همان لحظه اشکالات و سوالات خود را بپرسید. برای هماهنگی و اطلاع از زمان برگزاری این کلاس ها و دریافت پکیج آموزشی sat می توانید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید و یا در واتس آپ پیام دهید.

معرفی بهترین کتاب های آزمون SAT

کتاب SAT official Study Guide معروفترین و جامع ترین و پرفروش ترین کتاب برای آمادگی در این آزمون است. این کتاب توسط برگزار کننده آزمون SAT یعنی کالج بورد با مدیریت اجرایی شخص دیوید کلمن منتشر شده است. از نسخه ۲۰۱۸ به بعد این کتاب، تعداد تست های رسمی بسیار بیشتر شده اند (۸ برابر بیشتر نسبت به نسخه های قبلتر). تمامی این تست ها را می توانید در سایت College board بیابید. این تنها کتابی است که همه سوالات آزمون SAT را در یک محموعه گردآوری کرده است. علاوه بر این ها، در این کتاب در حدود ۲۵۰ صفحه راهنمایی و اطلاعات اضافی نیز نوشته شده که مطالعه آنها نیز بسیار مفید است. کتاب SAT official Study Guide دارای ۸ آزمون اصلی است که توسط طراحان اصلی سوالات آزمون گنجانده شده اند. مرکز اصلی چاپ این کتا در نیویورک است.

برای خرید منابع آزمون SAT و کتاب SAT official Study Guide می توانید با شماره تماس های ذکر شده در پایین صفحه تماس حاصل فرمایید و یا در واتساپ پیام بفرستید. مشاوران ما آماده خدمت رسانی به شما هستند.

سوالات متداول

بهترین منبع برای آمادگی در آزمون ست کدام است ؟ 

بهترین منبع کتاب خود کالج برد یعنی SAT official Study Guide می باشد.

آیا می توان کتاب ها را به صورت PDF به دست آورد ؟ 

بله شما می توانید تنها با پرداخت ۵۰ هزارتومن چندین کتاب یادگیری آزمون sat را از ما دریافت کنید.

آیا به تمامی مناطق ایران کتاب را ارسال می کنید ؟

بله شما می توانید پس از ثبت سفارش منتظر بمانید تا در عرض حداکثر ۴ روز کتاب را درب منزل تحویل بگیرید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟