کلاس تومر

 

کلاس تومر

شما هم متوجه اهمیت زیاد کلاس تومر در پذیرش دانشگاههای ترکیه شده اید؟ آزمون تومر سال های اخیر، یکی از مهمترین آزمون های ورودی دانشگاههای دولتی و خصوصی ترکیه بوده است. اگر شما نیز می خواهید در یکی از رشته هایی که به زبان ترکی ارائه می شود، مشغول به تحصیل شوید، شرکت در کلاس های تومر برایتان اهمیت دو چندان دارد. دلیل آن کاملا واضح است. کلاس تومر (Tomer) که در واقع مخفف Türkçe Öğretim Merkezi به معنای مرکز آموزش زبان ترکی است و همانطور که از نام آن پیداست آزمونی است که به زبان ترکی برگزار می شود و سطح دانش ترکی شما را می سنجد. حال اگر کسی می خواهد در رشته های ارائه شده به زبان انگلیسی مشغول به تحصیل شود، باید به جای کلاس های تومر در کلاس های آزمون تافل و آیلتس شرکت کند. بله، اهمیت آزمون تومر مانند آزمون تافل و آیلتس است. با ما در دپارتمان آرال کمپانی همراه باشید تا هر آنچه در مورد شرکت کردن در کلاس آنلاین تومر نیاز است را به شما بگوییم.

کلاس آنلاین تومر

تا الان هر چیزی در مورد کلاس تومر شنیدید روش یه ضرب در بزنید، آرال کمپانی بهترین، مدرن ترین و با کیفیت ترین کلاس آنلاین تومر را برای شما برگزار خواهد کرد. کلاس های آنلاین دپارتمان آرال کمپانی توسط بهترین اساتید زبان ترکی در شاداب ترین محیط ها برگزار می شود. ما سیستم های آموزش آنلاین ایران و خارج از ایران را بررسی کردیم و سیتسم آموزشی جدید که مخصوص دپارتمان آرال کمپانی هست را با مفهوم جدیدتر، با کیفیت تر و مدرن تر ارائه دادیم. یک کلاس و مدرسه ای را در نظر بگیرید که در خانه و اتاق شما برگزار خواهد شد.

کلاس های تومر تماما آنلاین و زنده هستش، شما در کلاس حضور دارید استاد رو می بینید و هر سوالی داشته باشید میتوانید همان لحظه از استاد بپرسید. زیر ساخت های سخت افزاری و نرم افزاری کلاس آنلاین تومر به قدری قدرتمند طراحی شده است که شما در هر ایران و یا هر کجای دنیا باشید دیگر مشکل قطعی و نخواهید داشت. همراه با این کلاس ها شما کلاس های مشاوره و انگیزشی خواهید داشت.

اگر قصد ادامه تحصیل در ترکیه را دارید، پیشنهاد میکنیم حتما در مورد کلاس آنلاین یوس ۲۰۲۱ هم مطالعه کنید.

مزیت کلاس آنلاین تومر

در ادامه تنها بخشی از مزیت های کلاس تومر به صورت آنلاین را خواهیم گفت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های معتبر برگزاری آزمون تومر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • در امن ترین مکان ممکن وارد محیط کلاس آنلاین تومر خواهید شد.
 • صرفه جویی در زمان (نیازی به رفت و برگشت به کلاس ها حضوری نیست)
 • کیفیت بسیار بالای تصویر و صدا
 • هزینه پایین تر نسبت به کلاس های حضوری
 • استفاده از میکروفون برای پرسیدن سوال و مشکلات درسی
 • امکان برگشت به مباحث تدریس شده و مرور آنها
 • حذف هزینه های اضافی رفت و آمد

هزینه کلاس های تومر

هزینه کلاس های تومر در موسسات مختلف متفاوت می باشد، اما ما به شما این تضمین را می دهیم که دوره های آمادگی آنلاین TOMER آرال کمپانی مدرن ترین و با کیفیت ترین کلاس تومر را برای شما به ارمغان خواهد آورد. هزینه آزمون تومر در ترکیه از هزینه کلاس ها جداست. شرکت در کلاس های حضوری و غیر حضوری ما به صورت زیر می باشد.

هزینه کلاس های آنلاین tomer :

  دوره مبتدی (A1 و A2) دوره متوسط (B1 و B2) دوره پیشرفته (C1 و C2)
نیمه خصوصی ۱۰۰۰ لیر ترکیه ۱۵۰۰ لیر ترکیه ۲۰۰۰ لیر ترکیه
تمام خصوصی ۲۰۰۰ لیر ترکیه ۳۰۰۰ لیر ترکیه ۴۰۰۰ لیر ترکیه

هزینه کلاس های خصوصی (محیط موسسه در استانبول) :

  نیمه خصوصی خصوصی
دوره مبتدی (A1 و A2) ۱۵۰۰ لیر ۲۵۰۰ لیر
دوره متوسط (B1 و B2) ۲۰۰۰ لیر ۳۰۰۰ لیر
دوره پیشرفته (C1 و C2) ۲۵۰۰ لیر ۳۵۰۰ لیر

شما با یک بار شرکت در کلاس تومر آنلاین و یا حضوری آرال کمپانی به این مهم دست خواهید یافت که هزینه های نوشته شده برای کیفیت کلاسی که دریافت می کنید بسیار مناسب می باشند. برای اطلاعات بیشتر حتما با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

کلاس تومر

کلاس تومر در ترکیه

برخی از دانش آموزان به ما می گویند که نمی توانیم در کلاس آنلاین تومر شرکت کنیم و میخواهیم حتما حضوری باشد و به این که بازده کلاس های حضوری بیشتر است تاکید دارند. برای این دسته از عزیزان ما کلاس تومر حضوری VIP در ترکیه را تدارک دیدیم. کلاس های حضوری آرال کمپانی در بهترین منطقه شهر استانبول برگزار می شوند. تمامی مباحث آزمون تومر در دوره های مختلف آن به صورت خصوصی و نیمه خصوی در کلاس های حضوری ما تدریس می شود.

مباحث كلاس های تومر

آزمون تومر توسط UST برگزار می شود و آن هم مخفف Uzaktan Türkçe Sınavı  است که توسط دانشگاه آنکارا برگزار می شود. مباحث کلاس تومر آنلاین برای این است که سطح مهارت های زبان ترکی شما بالاتر برود. حداقل نمره قبولی برای پذیرش در دانشکده های مختلف، نمره ۶۰ است. شما باید تعدا ۱۰۰ سوال را در زمان ۲۴۰ دقیقه پاسخ دهید. و اما منظورمان از مهارت های زبان ترکی در کلاس تومر چیست؟

 • صحبت کردن
 • خواندن
 • ساختن
 • شنیدن
 • نوشتن
 • تلفظ کردن
 • تعامل

البته سازمان برگزاری آزمون تومر هر ساله منابع معتبر آزمون را اعلام می کند که برای گرفتن لیست کامل آنها می توانید با کارشناسان آرال کمپانی تماس بگیرید.

سوالات متداول کلاس های تومر

هزینه ی کلاس های تومر چقدر است؟

هزیته ی کلاس های تومر از تنوع بسیاری برخوردار است،که با توجه به خدمات،اساتید و لوکیشن برگزاری کلاس متفاوت است! افتخار ما این است که باداشتن بهترین اساتید،کیفیت بالای محتوای آموزشی و همچنین لوکیشن ایران و ترکیه و کلاس های آنلاین با سرور بسیار قوی، هزینه ی بسیار مناسبی دارد!

آیا کلاس های تومر به صورت خصوصی هم برگزار می شود؟

بله!!! کلاس های تومر موسسه آرال کمپانی به دو شکل نیمه خصوصی و کاملا خصوصی برگزار می شود و شما میتوانید به هر روشی که بازده یادگیری شما در آن بهتر است در کلاس ها شرکت کنید.

کلاس های تومر در چند دوره برگزار می شود؟

کلاس های تومر با توجه به تعیین سطح متقاضی دوره های متفاوتی دارد، که با توجه به سطح زیان ترکی متقاضی مشخص میشود، به این ترتیب که با توجه به سطح زبان متقاضی گذراندن هرکدام از دوره های مبتدی برای شروع، دوره های متوسط و دوره های پیشرفته توصیه میشود که موسسه ی ما به بهترین شکل این دوره ها را برگزار میکند!

آیا کلاس های تومر در ترکیه برگزار میشود؟

جواب این سوال شما هم مثیت است ،چرا که گروه بزرگ  آرال کمپانی به طور مشخص تحصیل در کشور ترکیه و آموزش در این کشور را هدف قرار داده است، از این رو یکی از بهترین کلاسهای تومر را در یکی از بهترین مناطق شهر زیبای استانبول برگزار میکند، تا در فضای بینظیر زیبا و فرهنگی تاریخی استانبول به راحتی و در آرامش زبان ترکی استانبولی را با متد تومر فرابگیرید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟