دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ

دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ

افرادی که بیش از صد سال در دانشگاه پلی تکنیک پیتر بزرگ سن پترزبورگ تحصیل کرده و سخنرانی کرده اند ، به شهرت و شناخت این دانشگاه کمک زیادی کردند. برندگان نوبل P.L. کاپیتسا ، N.N. سمیونوف ، Zh.I. آلفیروف ، دانشگاهیان A.F. Ioffe ، I.V. کورچاتوف ، A.A. رادسیگ ، یو ب. خاریتون فقط چند نام برجسته در میان صدها دانشمند و مدیر تولید با استعداد است که فعالیت آنها با دانشگاه مرتبط است و دستاوردهای آنها پایه و اساس توسعه علم و مهندسی روسیه است.

موزه تاریخی و فنی دانشگاه ما یکی از بزرگترین موزه های این نوع در موسسات آموزش عالی است. بیش از 45000 نمایشگاه فقط در سهام اصلی وجود دارد که شامل ماشین آلات و دستگاه هایی با قدمت قرن 19 و 20 و همچنین مدل ها و اشیا unique مهندسی منحصر به فرد است. نمایشگاه ها و اسنادی که به وقایع اصلی تاریخ دانشگاه اختصاص یافته اند نیز به نمایش گذاشته شده اند ، قدیمی ترین آنها عکس های مستندی است که توسط پروفسور B.N گرفته شده است. منشوتکین در زمان تأسیس و ایجاد دانشگاه. طیف گسترده ای از نمایشگاه ها و اسناد منعکس کننده سهم کارکنان دانشگاه و دانشجویان سابق در پیشرفت علوم و مهندسی و همچنین توانایی دفاع ملی را نیز می توان در آنجا یافت.

تداوم نسل برای حفظ سنت های دانشگاه و چند برابر کردن دستاوردهای ما بسیار مهم است. ابتکاراتی مانند باشگاه تاریخی نظامی “Polytech ما” نمونه خوبی از چگونگی اجرای این امر است. اعضای باشگاه “کتاب خاطره” الکترونیکی ایجاد کرده اند که حاوی اطلاعات مربوط به کارکنان دانشگاه و دانشجویانی است که در طول جنگ جهانی دوم کشته شده اند. آنها همچنین در حال دیجیتالی کردن خاطرات نوشته شده در حصر لنینگراد (سن پترزبورگ سابق) هستند. دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ در کنار دیگر دانشگاه های کشور روسیه از متقاضیان زیادی دارد. شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص تحصیل در روسیه ، تحصیل در ترکیه و…. با کارشناسان خبره مجموعه آرال کمپانی تماس حاصل فرمایید.

تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ

شما به طور قطعی از تحصیلات و زندگی روزمره در زیباترین روسیه – سن پترزبورگ بهره مند خواهید شد! این شهر به عنوان یک پل ثابت بین روسیه و اروپا شناخته می شود و از مردم از سراسر جهان استقبال می کند. محوطه دانشگاه پلی تکنیک سن پترزبورگ در منطقه شمال غربی شهر واقع شده است ، بسیار نزدیک مترو. با استفاده از مترو در عرض 20 دقیقه به راحتی می توانید به مرکز شهر بروید. نزدیکترین ایستگاه زیرزمینی 5-7 دقیقه پیاده تا خوابگاه دانشجویی فاصله دارد.

دانشگاه پلی تکنیک پیتر بزرگ سن پترزبورگ دارای سابقه ای طولانی مدت و موفق در طی 120 سال است که در آن بسیاری از اکتشافات و اختراعات مهم صورت گرفته است.

SPbPU یک دانشگاه ملی تحقیقات است – یک رهبر معتبر روسی و بین المللی در زمینه مهندسی و آموزش اقتصادی با زیرساخت های آموزشی ، علمی و نوآوری غنی.

این دانشگاه به سنت های دیرینه خود در همکاری بین المللی با بسیاری از موسسات آموزشی خارجی ، سازمان های تحقیقاتی و شرکت های صنعتی افتخار می کند.

این دانشگاه فعالیت های آموزشی و پژوهشی را در زمینه های زیر انجام می دهد: مهندسی ، علوم طبیعی ، مدیریت ، اقتصاد و علوم انسانی.

همچنین بخوانید: دانشگاه پزشکی دولتی سنت پترزبورگ

برنامه های تحصیلی دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ از این قرار است:

 • برنامه های بنیاد دانشگاه
 • کارشناسی ، کارشناسی ارشد به زبان روسی
 • BSc ، MSc ، PhD بین المللی بین المللی
 • برنامه های دکترا
 • برنامه های دو درجه
 • مدارس بین المللی تابستانی و زمستانی پلی تکنیک
 • برنامه های مطالعات روسی و زبان روسی
 • برنامه های تبادل
 • برنامه هایی برای افراد آزاد

برای اطلاع از تمامی این برنامه ها، میتوانید به وبسایت رسمی دانشگاه مراجعه کرده و اطلاعات خود را کامل کنید.

امروزه ، SPbPU با بیش از 33000 دانشجو و تعداد دانشجویان خارجی که به سرعت در حال افزایش است ، دانشگاه پیشرو در روسیه است.

یکی از اصول اساسی فرآیند آموزشی در SPbPU ، مشارکت اساسی دانشجویان در روند تحقیق است. این دانشگاه دارای آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی فراوان ، بیش از دوازده شرکت کوچک ابتکاری ، پارک فناوری و دستگاه جوجه کشی تجاری است. بنابراین ، دانشجویان در حین تحصیل در SPbPU ، محققان و مخترعین ، سازمان دهندگان و هماهنگ كنندگان پروژه های پیچیده علمی و فنی ، مستقل ، با خلاقیت ذهن می شوند.

اگر می خواهید در SPbPU تحصیل کنید ، لطفا فرم آنلاین را پر کنید و مراحل پذیرش را دنبال کنید. پس از پذیرش در SPbPU ، کلیه دانشجویان بین المللی طبق برنامه درسی مصوب تحصیل می کنند. در صورت لزوم ، ممکن است در قالب از راه دور سازماندهی شود. تمام برنامه های آموزشی ، همه رشته ها و دوره های تدریس شده در SPbPU ، در طول دوره ویروس کرونا با قدرت و اثر کامل اجرا می شوند.

SPbPU کلیه شهروندان خارجی را در هنگام پذیرش در برنامه های کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد تمام وقت و موفقیت آمیز در زمینه صدور درجه کامل آموزش استاندارد تمام وقت شناخته شده توسط دولت تضمین می کند.

تاریخ های مهم

 • کمپین پذیرش برای انواع برنامه ها برای سال تحصیلی 2021–2022 از 01 فوریه 2021 آغاز می شود.
 • مهلت درخواست برای انواع برنامه های آموزشی متفاوت است ، برای اطلاع دقیق به سایت دانشگاه مراجعه کنید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟