دانشگاه سلیمان دمیرل ترکیه ، Süleyman Demirel University

دانشگاه سلیمان دمیرل  SDUیک دانشگاه دولتی است که در سال 1992 بر اساس زیرساخت های قوی مربوط به آموزش عالی در ایسپارتا / ترکیه تاسیس شد و نهادینه سازی خود را در گذشته به پایان رساند. امروز ، با واحدهای دانشگاهی ، کادر علمی ، تعداد دانش آموزان ، ظرفیت جسمی و تحقیقات علمی. فعالیت های اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی با جایگاه برجسته در میان م institutionsسسات آموزش عالی کشورمان. SDU دارای 15 دانشکده ارائه آموزش کارشناسی ، 2 کالج ، 1 هنرستان دولتی ، 4 کالج حرفه ای ارائه دوره کارشناسی ، 6 موسسه ارائه دهنده تحصیلات تکمیلی و 47 مرکز تحقیق و کاربرد است. بیشتر ساختمانهای دانشگاه در پردیس مرکزی در اسپارتا / ترکیه واقع شده اند.

SDU مسئولیت ارائه آموزش در سطح بین المللی ، انجام تحقیقات ، ارائه خدمات و ایجاد راه حل ها را از طریق تعامل با جامعه و امتیاز دادن به فرد به عهده می گیرد. هدف SDU این است که دانشگاهی باشد که با تولید اطلاعات ، فناوری و خدمات در مقیاس جهانی الهام و جهت دهی کند.

دانشگاه سلیمان دمیرل یکی از 23 دانشگاه دولتی است که توسط دولت ترکیه در سال 1992 ایجاد شده است و در شهر ایسپارتا واقع شده است. این تمایز این است که به نام شخصی که هنوز زنده و فعال است نامگذاری شود. ایسپارتا ، سلیمان دمیرل ، متولد هفتمین دوره نخست وزیری خود در سال 1992 بود و از سال بعد تا سال 2000 رئیس جمهور شد و تا سال 2015 زندگی کرد.

در سال 2019 بیش از 40،000 دانشجو ، از جمله بیش از 1،000 از خارج از کشور و تقریبا 6،000 تحصیلات تکمیلی ، در 15 دانشکده ، سه آموزشگاه حرفه ای ، شش انستیتو و دو مدرسه پخش شدند. دانشکده هواپیمایی کشوری اولین کلاس 40 نفره خود را در سالهای 2019-2020 پذیرش می کند.

دانشکده دندانپزشکی یکی از بزرگترین دانشکده های دندانپزشکی در ترکیه است. پروژه های تحقیقاتی مرتبط با پزشکی ، که شامل همکاری با دانشگاه گرونینگن در هلند در مورد علل بیماری پارکینسون و طرحی برای تولید پیوند استخوان از طریق چاپ سه بعدی است.

در اوایل سال 2019 ، یک دانشگاه دانشگاه کاشی های تاریخی را شناسایی کرد که بیش از یک قرن پیش از ترکیه به طور قاچاق خارج شده بود ، زیرا وی ناخواسته وارد یک اتاق فروشگاه در موزه ویکتوریا و آلبرت لندن شد.

شما می توانید برای دریافت مشاوره در خصوص تحصیل در ترکیه با کارشنان خبره مجموعه آرال کمپانی تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۸ صبح تا 21 شب

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟