دانشگاه سالرنو ایتالیا

دانشگاه سالرنو (“UNISA”) به طور ایده آل با قدیمی ترین موسسه دانشگاهی در قاره کهن ارتباط دارد: Schola Medica Salernitana. این مدرسه در قرن هشتم میلادی تأسیس شد و بین قرن 10 و 13 به اوج خود رسید.

سخنرانی های آن علاوه بر پزشکی شامل فلسفه ، الهیات و حقوق بود. این مدرسه ، که پس از پزشک و رساله نویس مشهور یونان ، به سالرنو لقب Hippocratica Civitas (شهر بقراط) را به دست آورد ، با حکم سلطنتی در سال 1811 تحت حکومت ناپلئونی یوآخیم مورات تعطیل شد.

در سال 1944 ، با حکم پادشاه ویکتور امانوئل سوم ، دانشگاه جیووانی کوومو (Giovanni Cuomo) تاسیس شد. این در سال 1968 متعلق به دولت شد و نام خود را به Facoltà di Magistero dell’Università degli Studi di Salerno تغییر داد.

در طی چند سال ، دانشکده بسیاری دیگر نیز به این دانشکده پیوستند ، که به شکل گیری یک دانشگاه بزرگ کمک کرد. دانشکده هنر در سال 1969 تاسیس شد. پس از آن دانشکده اقتصاد (1970) دنبال شد. دانشکده علوم ریاضی ، فیزیکی و طبیعی و دانشکده حقوق (1972) ؛ مدرک کامل مهندسی (1983) ؛ دانشکده داروسازی (1991) ؛ دانشکده علوم سیاسی (1992) ؛ دانشکده زبانها و ادبیات خارجی (1996) ؛ سرانجام ، دانشکده پزشکی و جراحی (2006).

همچنین بخوانید: دانشگاه بولونیا

از سال 1987 ، این دانشگاه در شهر فیسیانو ، در چند کیلومتری سالرنو ، در محل تلاقی تقاطع های بزرگراه واقع شده است که دسترسی به آن را مرکزی و آسان می کند. این دانشگاه یک مجموعه بسیار بزرگ در گسترش مداوم است که حدود 100000 متر مربع را پوشش می دهد. این دانشگاه که به صورت پردیس (متشکل از پردیس های Fisciano و Baronissi) تشکیل شده است ، مجهز به سالن های اقامتی دانشجویان و معلمان است و از امکانات مدرن و خدمات کارآمد جهت فعالیت های جهت گیری ، آموزش ، مطالعه و اوقات فراغت برخوردار است. در حال حاضر حدود 40،000 دانش آموز از کامپانیا ، باسیلیکاتا ، کالابریا و آپولیا شمارش می کنند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در ترکیه با کارشناسان خبره مجموعه آرال کمپانی تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۸ صبح تا 21 شب

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟