درباره ما

خط تولید آرال رول آریا

درباره آرال، ماموریت و چشم‌انداز

فعالیت ما در آرال رول آریا تحت عنوان یک شرکت خصوصی تولیدی و بازرگانی مواد مصرفی ماشین های اداری، از مرداد ماه سال 1395 آغاز شده است. در طی این سال ها افتخار این را داشته ایم تا با حفظ کیفیت و ارائه خدمات پشتیبانی و تضمین محصول، اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب نماییم. در حال حاضر ما در سبد کالایی خود 4 گروه محصول رول های کاغذ حرارتی، ریبون لیبل پرینتر، کارتریج تونر پرینترهای لیزری و برچسب را جای داده ایم و در تلاشیم تا با اتکا به دانش 82 سرمایه انسانی جوان، حمایت مشتریان وفادار و تجربه سال‌ها فعالیت، ضمن رسیدن به سطوح جدید کیفیت محصول، فعالیت خود را در بازار  گسترش دهیم.

پشتیبانی و ضمانت

پیشرو در تولید

تجربه خرید آسان

سبد کالایی کامل

در طول سالیان متمادی، مفتخر بوده‌ایم که به عنوان آرال، در کنار نهادهای دولتی، فروشگاه‌ها و برندهای بزرگ خصوصی و مشتریان گرامی در زمینه مواد مصرفی ماشین‌های اداری، همگام و هم‌قدم باشیم.

همواره تلاشمان بر این بوده تا با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و متناسب با نیازهای شما، گامی در جهت ارتقای سطح رضایتتان برداریم. در این مسیر، نگهداشتن قیمت‌ها در سطحی منصفانه نیز از ارکان اصلی فعالیتمان بوده است.

ما در آرال، بر این باوریم که موفقیت، حاصل همکاری و اعتماد متقابل است. به همین منظور، از اعتماد و همراهی شما در طول این سال‌ها صمیمانه سپاسگزاریم و امیدواریم که در آینده نیز بتوانیم با ارائه خدمات و محصولات باکیفیت‌تر، در کنار شما باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *