قوانین و مقررات

 

1. مالکیت محتوا:

   – تمامی محتوا، تصاویر و موارد دیگر که در این سایت استفاده می‌شوند، متعلق به شرکت آرال رول آریا می‌باشد. هرگونه استفاده غیرمجاز از این موارد ممنوع بوده و تحت قوانین حقوقی محافظت می‌شود.

 

2. استفاده از محتوا:

   – هر گونه استفاده، کپی، یا توزیع محتوای این سایت بدون مجوز رسمی از شرکت آرال رول آریا ممنوع است.

   – استفاده از محتوا یا تصاویر این سایت برای مقاصد تجاری یا غیرتجاری بدون مجوز و استفاده از نام آرال رول آریا، قابل پیگیری قانونی است.

 

3. دقت در اطلاعات:

   – شرکت آرال رول آریا تمام تلاش خود برای ارائه اطلاعات کامل و صحیح در این سایت را خواهد کرد؛ با این حال، هرگونه اشتباه یا نقص در اطلاعات ارائه شده از جانب سایت، شرکت آرال رول آریا را مسئول نمی‌سازد.

 

4. تماس با ما:

   – برای هرگونه سوال یا ابهام، می‌توانید با شرکت آرال رول آریا تماس بگیرید. شماره‌های تماس و اطلاعات تماس در صفحه ارتباط با ما در دسترس قرار دارند.

 

5. تغییرات و به‌روزرسانی‌ها:

   – شرکت آرال رول آریا حق دارد هر زمان و بدون اطلاع قبلی، محتوای این سایت را به‌روزرسانی نموده یا تغییر دهد. این تغییرات ممکن است بدون اطلاع قبلی اعمال شوند.

 

6. حقوق و قوانین:

   – با استفاده از این سایت، شما با تمامی شرایط و مقررات ما موافقت می‌کنید و مطابق تمامی قوانین مربوطه عمل خواهید کرد. هرگونه نقض این قوانین می‌تواند منجر به پیگیری‌های حقوقی شود.

 

7. انحصاری بودن فروش:

   – توجه داشته باشید که فروش محصولات شرکت آرال رول آریا تنها از طریق تماس تلفنی ممکن است و هیچ فروش آنلاینی از طریق این سایت انجام نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *