تماس با ما

برای دریافت لیست قیمت، مشاوره خرید و ثبت سفارش با آرال تماس بگیرید.

پشتیبانی و ضمانت

پیشرو در تولید

تجربه خرید آسان

سبد کالایی کامل

تهران، خیابان کریم‌خان، خیابان استاد نجات الهی، نبش کوچه جرج جرداق، پلاک 269، واحد همکف

سوالات متداول

شما می‌توانید از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 18 و پنجشنبه ها ساعت 9 الی 14 با ما ارتباط برقرار نموده و پروسه ثبت و تحویل سفارش را پیش ببرید.

افراد از تمامی شهرهای ایران می‌توانند سفارش خود را از طریق تماس با شماره‌تلفن 41538 021 ثبت نمایند و آن را از طریق باربری مورد اطمینان خود تحویل بگیرند.

باتوجه‌به نوسانات لحظه‌ای قیمت بهتر است از طریق شماره تماس 41538 021 در مورد قیمت دقیق محصولات، اطلاع پیدا کنید. شبکه های اجتماعی آرال بر روی انتشار محتوا در خصوص معرفی  و کیفیت محصولات و لیست موجودی تمرکز دارند.

برای ثبت سفارش کافی است با شماره 41538 021 تماس بگیرید. کارشناسان حرفه ای فروش ما پس از تماس، تمامی سوالات شما را پاسخ داده و سفارشتان را ثبت می‌کنند. 

در خصوص سفارشات کارتریج، آرال هزینه ارسال سفارش تا باربری مدنظر شما را عهده‌دار می‌شود؛ اما در مورد سایر سفارشات، هزینه ارسال متناسب با پیک و باربری انتخابی شما محاسبه خواهد شد.

پس از تحویل سفارش درصورتی‌که در خصوص کیفیت و جزئیات محصول ناراضی باشید، ما تمامی محصولات را با پرداخت هزینه مرجوع خواهیم کرد ضمن اینکه تلاش می‌کنیم با بررسی علت نارضایتی شما، کیفیت بهتری را در تجربه‌های بعدی برایتان فراهم کنیم.